top of page

Služby

bcgr_grapeR.jpg

PRENÁJOM ZARIADENÍ

Profesionálny aj hobby vinári už nemusíte kupovať vlastné, často drahé výrobné zariadenia. Môžete si ich u nás prenajať a ušetriť tak peniaze, čas a energiu. V našej ponuke nájdete:

  • Možnosť poloautomatického mletia a zároveň aj odstopkovania bobúľ hrozna.

  • Šetrné lisovanie hrozna už pomletých a odstopkovaných bobúľ novým pneumatickým lisom pri tlaku 0,3-1,5 bar.

V prípade záujmu je potrebné ďalšie podrobnosti konzultovať s nami na telefónnom čísle +421 908 804 406 (od 08:00 do 16:00 hod.) resp. emailom:
szomrakywinery@szomrakywinery.sk.

Somraky Winery mlynkoodstopkovanie a lisovanie hrozna
bcgr_grape.jpg
  • Minimálny počet osôb na degustáciu: 4

  • Maximálny počet osôb na degustáciu: 10

  • V prípade záujmu je potrebné ďalšie podrobnosti konzultovať s nami na telefónnom čísle +421 908 804 406 (od 08:00 do 16:00 hod.) resp. emailom:
    szomrakywinery@szomrakywinery.sk.

DEGUSTÁCIE VÍNA

Vychutnajte si naše vína v ručne kopanej tufovej pivnici, ktorej história siaha až do čias vpádu tureckých vojsk na naše územie. Tufová pivnica bola vtedy využívaná ako úkryt a neskôr ako „chladnička“ na uskladnenie mäsových domácich výrobkov. Z miestneho kostola románskeho štýlu z polovice 13. storočia, bola vybudovaná tajná chodba, ktorá podľa miestnej legendy viedla do tufovej pivnice, v ktorej dnes dozrieva „nápoj bohov - naše vína“.

V rámci degustácií Vám radi ponúkneme podľa Vašich požiadaviek občerstvenie, ktorého množstvo a druh je potrebné prekonzultovať telefonicky, emailom alebo osobne. Tieto služby prevažne zabezpečujeme externou službou, formou cateringu.

somrakywinery_1881.jpg
bottom of page